Zastanawiasz się, jak dobrać swoją suplementację, aby maksymalnie zwiększyć siłę swoich mięśni i cieszyć się jeszcze lepszymi efektami nie tylko samych treningów, ale też zawodów MMA? Podpowiadamy – przede wszystkim warto sięgnąć po suplementy diety z BCAA.

BCAA w proszku to połączenie leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te doskonale się uzupełniają i oddziałują w sposób kompleksowy nie tylko na mięśnie, ale też na cały organizm. Dzięki temu możliwe jest uzyskiwanie coraz lepszych efektów nawet podczas najbardziej intensywnych, długotrwałych i wyczerpujących treningów. Każdy z aminokwasów BCAA działa w inny sposób, jednak jednocześnie wszystkie trzy mają silne działanie anaboliczne i antykataboliczne. Dzięki temu wspierają rozwój tkanki mięśniowej. Dzieje się tak, ponieważ przyspieszają syntezę włókien mięśniowych, dzięki czemu Twoja muskulatura będzie coraz większa. Oprócz tego zapobiegają niechcianemu rozpadowi włókien mięśniowych, do którego dochodzi w różnych sytuacjach. Co ważne, aminokwasy BCAA w proszku pozwalają na błyskawiczne przyspieszenie regeneracji organizmu po treningu – nie musisz już czekać przez wiele dni, aż Twoje mięśnie się zregenerują, ponieważ dzięki BCAA w proszku bardzo szybko będziesz gotowy do kolejnej wizyty na siłowni.

Nie ulega wątpliwości, że aminokwasy BCAA w proszku to jeden z najbardziej cenionych suplementów diety – również wśród zawodników MMA, którzy sięgają po niego bardzo często, nie tylko przed zawodami. Jeśli chcesz wylądować na podium podczas najbliższych zawodów, czym prędzej sięgnij po aminokwasy BCAA w proszku.